Ултразвуков арома дифузер със 7-цветна LED светлина Sixu YD-012, бял
Ароматерапията е известна с благоприятното си въздействие върху психическото, физическото и емоционалното здраве .
Арома дифузерите ви позволяват да се насладите на тази релаксираща процедура у дома или на работното място, без прекалено много разходи. Просто трябва да изберете етерично масло с аромат, който ви подхожда. Водните частици, комбинирани с етеричните масла, пречистват и овлажняват въздуха в помещението. Благодарение на ултразвуковата технология, етеричните масла се разграждат на милиони микрочастици, които се разпръскват във въздуха в помещението. Частиците на етеричното масло ще останат суспендирани във въздуха в продължение на няколко часа, за да го освежат.
Това е устройство, което нямате търпение да пуснете в експлоатация и няма да мине много време, преди да осъзнаете предимствата му. Със 7-цветна LED светлина и две нива на интензитет на светлината, то може да се използва и като нощна лампа в детската стая.
Използвайки най-новата ултразвукова технология от 2,4 MHz, аромадифузерът YD-012 има модерен дизайн, компактен е и много лесен за употреба. Освен това е много тих, което прави усещането за релаксация пълноценно.
За ваш комфорт, той има фаза на атомизиране, 10-секунден алтернативен режим на дифузия ВКЛ./ИЗКЛ. и функция таймер за 1 час и 2 часа. За безопасност е оборудван с функция за автоматично изключване, в случай че в резервоара няма течност.
Резервоарът от 100 мл осигурява 8 часа работа в режим на редуваща се дифузия с продължителност 10 секунди (ВКЛ./ИЗКЛ.) и 4 часа работа в режим на непрекъсната дифузия.
Светлината е амбиентна, топла, приятна. С две нива на интензитет на светлината, може да се използва както през деня, така и през нощта. Устройството превключва между 7-те налични цвята или може да се настрои на един цвят, като се избира от 7-те налични. Светлината може и да се изключи.
Спецификации:
Продукт: Арома дифузер YD-012
Технология: 2.4MHz ултразвук
Функции: Непрекъсната дифузия, алтернативна дифузия 10s ВКЛ./10s ИЗКЛ., ТАЙМЕР 1ч/2ч, автоматично изключване, 7-цветна LED светлина, две нива на интензитет на светлината, настройка на цвета.
Предимства: ароматизиране на околния въздух, пречистване на въздуха, овлажняване, нощна светлина.
Материал: пластмаса
Цвят: бял
Мощност: 12W
Напрежение: DC 24V; AC 100-240V
Капацитет: 100 мл
Капацитет на овлажняване: 30-40 мл/ч.
Размери на арома дифузера: Д 8,5 см x В 12,6 см
Размери на опаковката: 10 x 9,5 x 17,5 см
Тегло: 300 г
Пакетът съдържа: ароматен дифузер YD-012, захранващ кабел, ръководство за употреба, гаранционен сертификат .
| Тип продукт: | Арома дифузер |
| Цвят: | Бяло |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 12,6 см |
| Тегло: | 300 г |
| Захранващо напрежение: | 240V |
| Функции: | Светлина, Регулируема интензивност, Автоматично изключване |
| Необходими батерии: | Не |
| Съдържание на пакета: | 1 x Захранващ кабел, 1 x Арома дифузер, 1 x Гаранционен сертификат, 1 x Ръководство за потребителя |
| Дължина на кабела: | 1,5 м |
| Капацитет: | 100 мл |
| Комплект: | Не |
| Мощност: | 12W |
| Тип захранване: | В мрежата |
| Технология: | Ултразвук |
| Диаметър: | 8,5 см |
| Нива на интензивност: | 1 |
| Предимства: | овлажняване, Пречистване на въздуха, Ароматизация на околния въздух |
| Тип аромадифузер: | С ултразвук |