Стоманена инвалидна количка, сгъваема Maidesite 117B-X бяла/черна
Инвалидната количка Maidesite 117B-X е предназначена за временно или постоянно обездвижени хора, като е много удобна, лесна за употреба и поддръжка.
Характеристики:
Инвалидна количка от боядисана стомана, сгъваема, черни пластмасови сгъваеми поставки за крака, предпазен колан, джоб за документи.
Рамка: Стомана, боядисана в бяло.
Подлакътници: изработени от мека пяна за повишен комфорт.
Седалка и облегалка: издръжлив, може да се пере, черен плат.
Поставки за крака: сгъваеми, изработени от черна пластмаса.
Спирачна система: двойна спирачна система на всяко задно колело с възможност за блокиране на колелата; спирачките могат да се управляват както от потребителя, седнал в инвалидната количка, така и от неговия придружител.
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| Цвят: | Бяло/Черно |
| Материал: | Стомана |
| Височина: | 90 см |
| Ширина: | 66 см |
| Дължина: | 99 см |
| Тегло: | 17,8 кг |
| Максимално поддържано тегло: | 100 кг |
| Основни характеристики: | Джоб за документи, гъвкав, Колан |
| Площ на тялото: | Тяло |
| Употреба: | външен, вътре |
| Предназначено за: | Ампутации на долни крайници, Полупарализа |
| Тип операция: | Ръчно |
| Материал на колелото: | силиконова гума |
| Тип колело: | Без камера |
| Диаметър на предното колело: | 20 см |
| Диаметър на задното колело: | 59 см |
| Материал за тапицерия: | Текстил |
| Ширина на седалката: | 45 см |
| Тип рамка: | гъвкав |
Tozi sait izpolzva biskvitki, za da predostavi personalizirano izzhiviavane na potrebitelite i da analizira trafika. Kato shchraknete vierkhu Priemam, vie se sieglasiavate s izpolzvaneto na biskvitki. Za poveche informatsiia, molia, konsultiraite se s nashata Politika za biskvitki .
Biskvitkite sa malki tekstovi faĭlove, koito pozvolyavat zapazvane na vashite nastroĭki i predpochitaniya, kogato vlizate v uebsaĭt. Te se izpolzvat za podobryavane na onlaĭn izzhivyavaneto i za personalizirane na sŭdŭrzhanieto na daden saĭt. Nie uvazhavame pravoto vi na poveritelnost, taka che go imate vŭzmozhnostta da upravlyavate predpochitaniyata po vashe zhelanie. Ne zabravyaĭte, che blokiraneto na opredeleni biskvitki- uri mozhe da vi spre optimalen dostŭp do vsichki funktsionalnosti na onlaĭn magazina.
Ние и нашите партньори използваме бисквитки или подобни технологии, за да съхраняваме и получаваме информация от твоето устройство.
Данните могат да се използват за персонализиране на съдържанието и рекламите, предоставяне на функции за социални мрежи и анализ на трафика.
Нашите партньори могат да комбинират тези данни с друга информация, събрана при използването на техните услуги.
Можеш да избереш да приемеш всички бисквитки, само необходимите или да персонализираш своите предпочитания.
Предпочитанията ти могат да бъдат променени по всяко време от секцията за поверителност.
Te sa neobkhodimi za optimalnoto funktsionirane na saĭta, taka che tryabva da ostanat aktivni v nashata sistema.
Tozi tip biskvitki sa pryako svŭrzani s dostŭpa do vsichki sektsii i funktsionalnosti na saĭta:
Te se izpolzvat za analizirane na danni za trafika na daden saĭt, pregledani stranitsi, identifitsirane na iztochnitsi na trafik ili potrebitelski deĭstviya.
Chrez tezi biskvitki mozhem da analizirame rezultatite ot marketingovite kampanii i da podobrim preporŭkite i izzhivyavaneto vi na saĭta.
Informatsiyata, spomenata po-gore, se sŭbira po napŭlno anonimen nachin.
Това са бисквитки, използвани от социалните медии и рекламните услуги, използвани от сайта.
Използването им ни помага да получиш персонализирани препоръки, да научиш за промоции на продукти, които са подходящи за теб, и не на последно място — да измерим ефективността на рекламните кампании.
Бисквитките се използват за персонализиране на рекламите в съответствие с Google Privacy Policy & Terms.