На склад
Otsenka na dostavkata: 1-2 дни
Otzivi
Kod na produkta: 1311
EAN kod: 5949106812269
Амфибийна кола с дистанционно управление Lead Honor LH-C020, 2.4 GHz, синя
| Възраст: | + 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Синьо |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 8 см |
| Ширина: | 16 см |
| Дължина: | 15 см |
| Функции: | 4x4 сцепление, LED светлини, амфибия, Гафове, Гумени колела, - Посока (ляво/дясно) - Напред/стоп/спирачка/назад/360° въртене |
| Време за зареждане на батерията: | 50 минути |
| Развити умения: | умения, концентрация, Креативност, умения, логика, внимание |
| Съдържание на пакета: | 1 x Амфибийна кола, 1 x 3.7V 500mAh батерия, 1 x Отвертка, 1 x 2.4Ghz дистанционно управление, 1 x USB кабел за зареждане, 1 x Ръководство за потребителя |
| Тип: | С дистанционно управление |
| Честота: | 2.4GHz |
| Тип батерия: | 1 x 3.7V 500mAh |
| Мащаб: | 1:16 |
| Обхват на действие: | 20 м |
| Автономност на работата: | 15 минути |
| Тип батерия за дистанционно управление: | 2 x 1,5 V AA батерии (не са включени) |
| История/Герой: | амфибия |
Podobni produkti
Posledno razglezhdani produkti
Otzivi
Kazhete ni vasheto mnenie za tozi produkt