Double Star
Каскадьорска количка Double Star D828 с дистанционно управление, 4x4, 2.4 GHz, LED светлини, 1:24, синя
Кола с дистанционно управление Stunt Car D828, 4WD, 2.4 GHz, LED светлини, 1:24, синя
Децата са във възторг от играчки с дистанционно управление. А тази каскадьорска кола с дистанционно управление от Double Star ще ги очарова с каскадите, които изпълнява. Това е нов и висококачествен продукт.
Колата е изработена от издръжлива ABS пластмаса и има удароустойчив дизайн против сблъсък. Предлага се със система 4x4 (4WD) с 4 независими окачвания. Гумите са вакуумни, устойчиви на налягане. Изработени са от мек, неплъзгащ се материал, който предотвратява износването и спомага за максимално сцепление благодарение на каналите. Колата е двустранна и има LED светлини от двете страни, сини за едната и червени за другата.
Играчката има пълни функции: Тя се движи напред и назад, завива наляво и надясно, върти се плавно на 90 градуса или 360 градуса, лесно преодолява препятствия по пътя си и може да се изкачва по наклон до 45 градуса. В същото време може да се движи по няколко вида повърхности: по подове, по павета, по пясък или по трева.
Между колата и дистанционното управление се създава връзка на относителна честота от 2,4 Ghz. Тази честота позволява едновременното използване на няколко коли, така че всяко дете да може да управлява колата си, без да се намесва в колите на други деца. По този начин те могат да организират различни състезания.
Спецификации:
- Материал: ABS пластмаса.
- Автомобилна батерия: 3.7V 400mAh.
- Време за зареждане: 120 мин.
- Автономност: 13 мин.
- Честота на дистанционното управление: 2.4GHz.
- Батерии за дистанционно управление: 2 x 1.5V AA (не са включени).
- Обхват: 20 м.
- Функции: напред, назад, наляво, надясно, завои на 90 или 360 градуса, 4x4, каскади, светлини, гумени колела.
- Размери на колата: 16 x 15,5 x 7 см.
- Размери на опаковката: 26 x 17 x 8 см.
- Пакетът съдържа: 1 x каскадьорска количка, 1 x дистанционно управление 2.4 GHz, 1 x акумулаторна батерия 3.7V 400mAh, 1 x USB кабел, 1 x ръководство за потребителя.
Продуктът се препоръчва за деца над 6-годишна възраст.
| Възраст: | + 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Синьо |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 7 см |
| Ширина: | 15,5 см |
| Дължина: | 16 см |
| Функции: | 4x4 сцепление, Гумени колела, LED светлини, - Посока (ляво/дясно) - Напред/стоп/спирачка/назад/360° въртене, Гафове |
| Време за зареждане на батерията: | 120 минути |
| Развити умения: | умения, концентрация, Креативност, умения, логика, внимание |
| Съдържание на пакета: | 1 x USB кабел за зареждане, 1 x Ръководство за потребителя, 1 x Отвертка, 1 x 2.4Ghz дистанционно управление, 1 x Каскадьорска кола, 1 x 3.7V 400mAh батерия |
| Тип: | С дистанционно управление |
| Честота: | 2.4GHz |
| Тип батерия: | 1 x 3.7V 400mAh |
| Мащаб: | 1:24 |
| Обхват на действие: | 20 м |
| Автономност на работата: | 13 минути |
| Тип батерия за дистанционно управление: | 2 x 1,5 V AA батерии (не са включени) |
| История/Герой: | Каскадьорска кола |