Ароматерапевтичен дифузер с ултразвукова и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-F03, 200 мл, бял
Vrising
Ароматерапевтичен дифузер с ултразвукова и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-F03, 200 мл, бял
2051 €
На склад
Otsenka na dostavkata: 1-2 дни
Otzivi
Kod na produkta: 1236
EAN kod: 5949106811613
Ароматерапевтичен дифузер с ултразвукова и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-F03, 200 мл, бял
| Тип продукт: | Арома дифузер |
| Цвят: | Бял 200 мл |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 14,4 см |
| Тегло: | 189 г |
| Захранващо напрежение: | 240V |
| Функции: | Светлина, Регулируема интензивност, Автоматично изключване |
| Необходими батерии: | Не |
| Съдържание на пакета: | 1 x Ароматерапевтичен дифузер, 1 x Захранващ адаптер, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език |
| Дължина на кабела: | 1,5 м |
| Капацитет: | 200 мл |
| Комплект: | Не |
| Мощност: | 11W |
| Тип захранване: | В мрежата |
| Технология: | Ултразвук |
| Диаметър: | 9,5 см |
| Нива на интензивност: | 2 |
| Предимства: | овлажняване, Пречистване на въздуха, Ароматизация на околния въздух |
| Тип аромадифузер: | С ултразвук |
Podobni produkti
Posledno razglezhdani produkti
Otzivi
Kazhete ni vasheto mnenie za tozi produkt