Ароматерапевтичен дифузер с ултразвукова и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-FX802, метален, 250 мл, бронз
Vrising
Ароматерапевтичен дифузер с ултразвукова и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-FX802, метален, 250 мл, бронз
5029 €
3629 €
На склад
Otsenka na dostavkata: 1-2 дни
Otzivi
Kod na produkta: 1238
EAN kod: 5949106811637
Ароматерапевтичен дифузер с ултразвукова и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-FX802, метален, 250 мл, бронз
| Тип продукт: | Арома дифузер |
| Цвят: | Бронз |
| Материал: | Метал |
| Височина: | 19,6 см |
| Тегло: | 440 г |
| Захранващо напрежение: | 240V |
| Функции: | Автоматично изключване, Светлина, Таймер |
| Необходими батерии: | Не |
| Съдържание на пакета: | 1 x Ароматерапевтичен дифузер V-Rising VR-FX802, 1 x Захранващ контакт, 1 x Мерителна чаша, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език |
| Дължина на кабела: | 1,5 м |
| Капацитет: | 250 мл |
| Комплект: | Не |
| Мощност: | 12W |
| Тип захранване: | В мрежата |
| Технология: | Ултразвук |
| Диаметър: | 11,7 см |
| Нива на интензивност: | 2 |
| Предимства: | овлажняване, Пречистване на въздуха, 7-цветна LED светлина, Фиксиране на цветовете, Хромотерапия, Ароматизация на околния въздух, АВТО/1Ч/3Ч/5Ч |
| Тип аромадифузер: | С ултразвук |
Podobni produkti
Posledno razglezhdani produkti
Otzivi
Kazhete ni vasheto mnenie za tozi produkt