AlphaGoMed
Цифров апарат за измерване на кръвно налягане за горната част на ръката AlphagoMed U80EH с адаптер за захранване
Цифров апарат за измерване на кръвно налягане за горната част на ръката AlphagoMed U80EH с адаптер за захранване
AlphagoMed U80EH е напълно автоматичен дигитален апарат за измерване на кръвно налягане за горната част на ръката, който използва осцилометричен метод за измерване на кръвно налягане. Той може да измерва систолично, диастолично и пулсово налягане. Интелигентното напомпване на маншета ще намали неприятното усещане от неправилно напомпване, ще съкрати периода на измерване и ще удължи живота на маншета. Той има функция за памет, която може да записва 2 комплекта от 90 резултата, като всеки резултат се показва на екрана и се запазва автоматично. Снабден е с функция за откриване на аритмия (открива неравномерен сърдечен ритъм), индикатор за класификация на кръвното налягане според СЗО (Световната здравна организация) и SIH (Международното дружество по хипертония), средна стойност на последните 3 измерени резултата, автоматично изключване и индикатор за изтощена батерия.
Технически спецификации:
Диапазон на измерване на кръвно налягане: 0~299 mmHg.
Диапазон на измерване на пулса: 40~199 удара/минута.
Точност на измерените стойности на кръвното налягане: ± 3 mmHg.
Точност на измерените стойности на импулса: ± 5% от показаната стойност.
Функция за памет: 2 комплекта от по 90 измерени стойности.
Автоматично изключване: след 3 минути
LCD дисплей: систолично кръвно налягане; диастолично кръвно налягане; пулс; потребител 1 и 2; дата - година/месец/ден/час; памет; символ за аритмия; символ за изтощена батерия.
Захранване: мрежово захранване с включения адаптер или батерии, 4 x 1.5V AA (не са включени).
Размери на устройството: 132 мм x 100 мм x 45 мм (Д x Ш x В).
Тегло на устройството: 219 г (без батерии).
Аксесоари: маншет за ръка (22-42 см); ръководство за употреба на румънски език.
Живот на устройството: 10 000 измервания при нормални условия.
Пакетът съдържа: 1 x апарат за измерване на кръвно налягане, 1 x маншет 22-42 см, 1 x ръководство за потребителя, 1 x захранващ адаптер
AlphagoMed U80EH е медицинско изделие с маркировка CE 0123 и е произведено в съответствие с европейското законодателство относно производствените критерии за безопасност на електрическите медицински устройства. То отговаря на действащото законодателство за електромагнитна съвместимост (EMC) и е проектирано за битови приложения. Директива 93/42/ЕИО.
| Цвят: | Сиво |
| Височина: | 4,7 см |
| Ширина: | 10 см |
| Дължина: | 13 см |
| Тегло: | 219 г |
| Функции: | Автоматично изключване, Преносим, Звуково известие |
| Съдържание на пакета: | 1 x Захранващ адаптер, 1 x Маншет за ръка 22-42 см, 1 x Апарат за измерване на кръвно налягане, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език, 1 x Гаранционен сертификат |
| Тип захранване: | В мрежата, Батерии |
| Предимства: | Показване на час и дата, LCD дисплей, Показване на средната стойност от последните 3 измервания, Индикатор за батерията, Откриване на неравномерен сърдечен ритъм (IHB), Памет 2 x 90 стойности |
| Площ на тялото: | ръце |
| Вид употреба: | Домашна употреба |
| Обиколка на маншета: | 22 - 42 см |
| Тип операция: | Електронни |
| Максимален брой измервания: | 180 |
| Интервал на систолично измерване: | 0 - 299 mmHg |