FoFo Medical HF6001R резервен противоплъзгащ матрак, без компресор
Матракът тип „пчелна пита“ е изработен от нетоксичен материал (PVC) с дебелина 0,3 мм и е перещ се, което го прави много лесен за поддръжка. Състои се от 130 сферични клетки, които придават на матрака вид на пчелна пита. Пакетът включва и комплект за ремонт в ситуации, при които матракът е бил случайно пробит. Комплектът се състои от лепенки и лепило.
Характеристики на матрака
Материал: нетоксичен PVC.
Дебелина на материала: 0,3 мм.
Брой клетки: 130.
Размери на матрака: 200 x 90 x 7 см.
Тегло на матрака: 1,8 кг.
Максимално тегло на пациента: 130 кг.
Комплект за ремонт: лепенки + лепило.
Пакетът съдържа: 1 x резервен матрак, 1 x комплект за ремонт, 1 x комплект маркучи
Това е медицинско изделие от клас I. Продуктът е регистриран и одобрен от Министерството на здравеопазването. Той е тестван и одобрен в съответствие с Европейската директива 93/42/ЕИО за медицински изделия и е тестван за електромагнитна съвместимост (EMC) в съответствие с изискванията на IEC60601-1-2 и ISO 13485.
Тъй като е продукт за лична хигиена, не се препоръчва предаването му от едно лице на друго. Следователно, съгласно чл. 16, буква д от GEO 34/2014, тези продукти попадат в категорията продукти за лична хигиена, които не подлежат на връщане след разпечатване.
| Тип продукт: | Медицински матрак |
| Цвят: | Бежов |
| Материал: | Нетоксичен материал (PVC) |
| Височина: | 7 см |
| Ширина: | 90 см |
| Дължина: | 200 см |
| Тегло: | 1,8 кг |
| Функции: | Преносим |
| Максимално поддържано тегло: | 130 кг |
| Съдържание на пакета: | 1 x Резервен матрак против хлъзгане, 1 x Комплект маркучи, 1 x Комплект за ремонт |
| Предимства: | Предотвратяване на декубитални рани |
| Площ на тялото: | Глава, Тяло, КРАКА |
| Употреба: | вътре |
| Предназначено за: | Лечение, Възстановяване |
| Вид монтаж: | Самостоятелен |
| Максимална височина на човек: | 190 см |
Tozi sait izpolzva biskvitki, za da predostavi personalizirano izzhiviavane na potrebitelite i da analizira trafika. Kato shchraknete vierkhu Priemam, vie se sieglasiavate s izpolzvaneto na biskvitki. Za poveche informatsiia, molia, konsultiraite se s nashata Politika za biskvitki .
Biskvitkite sa malki tekstovi faĭlove, koito pozvolyavat zapazvane na vashite nastroĭki i predpochitaniya, kogato vlizate v uebsaĭt. Te se izpolzvat za podobryavane na onlaĭn izzhivyavaneto i za personalizirane na sŭdŭrzhanieto na daden saĭt. Nie uvazhavame pravoto vi na poveritelnost, taka che go imate vŭzmozhnostta da upravlyavate predpochitaniyata po vashe zhelanie. Ne zabravyaĭte, che blokiraneto na opredeleni biskvitki- uri mozhe da vi spre optimalen dostŭp do vsichki funktsionalnosti na onlaĭn magazina.
Ние и нашите партньори използваме бисквитки или подобни технологии, за да съхраняваме и получаваме информация от твоето устройство.
Данните могат да се използват за персонализиране на съдържанието и рекламите, предоставяне на функции за социални мрежи и анализ на трафика.
Нашите партньори могат да комбинират тези данни с друга информация, събрана при използването на техните услуги.
Можеш да избереш да приемеш всички бисквитки, само необходимите или да персонализираш своите предпочитания.
Предпочитанията ти могат да бъдат променени по всяко време от секцията за поверителност.
Te sa neobkhodimi za optimalnoto funktsionirane na saĭta, taka che tryabva da ostanat aktivni v nashata sistema.
Tozi tip biskvitki sa pryako svŭrzani s dostŭpa do vsichki sektsii i funktsionalnosti na saĭta:
Te se izpolzvat za analizirane na danni za trafika na daden saĭt, pregledani stranitsi, identifitsirane na iztochnitsi na trafik ili potrebitelski deĭstviya.
Chrez tezi biskvitki mozhem da analizirame rezultatite ot marketingovite kampanii i da podobrim preporŭkite i izzhivyavaneto vi na saĭta.
Informatsiyata, spomenata po-gore, se sŭbira po napŭlno anonimen nachin.
Това са бисквитки, използвани от социалните медии и рекламните услуги, използвани от сайта.
Използването им ни помага да получиш персонализирани препоръки, да научиш за промоции на продукти, които са подходящи за теб, и не на последно място — да измерим ефективността на рекламните кампании.
Бисквитките се използват за персонализиране на рекламите в съответствие с Google Privacy Policy & Terms.