Безшумен компресор за система против стълбища FoFo Medical
Компресорът с променливо налягане регулира налягането според теглото на пациента. Той трябва да работи непрекъснато, докато пациентът е поставен върху матрака. Компресорът осигурява алтернативното напомпване и изпускане на клетките, предотвратявайки появата на декубитални рани. Алтернативното напомпване на клетките (четни редове/нечетни редове) от компресора води до промяна на точките на натиск, което позволява васкуларизацията на всички тъкани. Компресорът е свързан към матрака посредством два маркуча. Поставя се под леглото на пациента или се окачва от края на леглото с помощта на опорите. Много е безшумен и е оборудван с антивибрационни подложки.
Компресорът е съвместим както с матраци тип „пчелна пита“, така и с цилиндрични матраци.
Характеристики на компресора
Захранващо напрежение: 220V.
Честота: 50Hz ± 1Hz.
Консумирана мощност: ≤ 7W.
Диапазон на налягането: 50-110 mmHg.
Дебит: 5-7 литра/минута.
Време на цикъла: 12 минути
Тегло на компресора: 0,8 кг.
Размери на компресора: 22 x 12 x 8 см.
Дължина на захранващия кабел: 175 см.
Това е медицинско изделие от клас I. Продуктът е регистриран и одобрен от Министерството на здравеопазването. Той е тестван и одобрен в съответствие с Европейската директива 93/42/ЕИО за медицински изделия и е тестван за електромагнитна съвместимост (EMC) в съответствие с изискванията на IEC60601-1-2 и ISO 13485.
| Тип продукт: | Медицински матрак |
| Цвят: | Бяло |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 8 см |
| Ширина: | 12 см |
| Дължина: | 22 см |
| Тегло: | 0,8 кг |
| Функции: | Преносим |
| Максимално поддържано тегло: | 130 кг |
| Съдържание на пакета: | 1 x Медицински компресор FoFo, 1 x Гаранционен сертификат, 1 x Ръководство за потребителя |
| Предимства: | Предотвратяване на декубитални рани |
| Площ на тялото: | Глава, Тяло, КРАКА |
| Употреба: | вътре |
| Предназначено за: | Лечение, Възстановяване |
| Вид монтаж: | Самостоятелен |