YC Toys
Мини НЛО дрон, интерактивен летящ диск с 5 инфрачервени сензора, LED светлина, YC Toys, червен
Летящият диск използва 4 мощни мотора и усъвършенствана инфрачервена сензорна технология за управление. Вграденият жироскоп поддържа диска в баланс. Просто трябва да хвърлите диска нагоре и той веднага ще започне да лети.
Много лесна за управление. Най-удивителната характеристика на играчката е, че може да лети в обратна посока, когато доближите ръцете си до диска. Можете да използвате ръцете си, за да контролирате диска във въздуха. Детето може да играе само или с други хора, което е много забавно.
Плъзгане и завъртане на 360 ° . Летящият диск има четири мощни витлови двигателя, които му позволяват да се завърта на 360 ° . Когато лети на постоянна височина, той ще се плъзга плавно. За да спрете летящия диск, хванете го и го обърнете с главата надолу.
Здрава играчка. Летящият диск е изработен от висококачествена ABS пластмаса, нетоксична, гъвкава, много устойчива на силни удари, включително при падане. Децата могат да играят както на закрито, така и на открито, ако няма вятър или твърде много светлина (силно слънце).
Дискът е оборудван с 5 индуктивни сензора, един от които е разположен отдолу, а 4 са отстрани на летящия диск. По този начин той се движи интелигентно, когато засече обект по пътя си, като се отдалечава от него.
Как се играе: В долната част на диска има малък бутон ON/OFF. Натиснете бутона за две секунди, дискът ще стартира и LED индикаторът ще мига периодично. Изчакайте, докато LED индикаторът стане зелен. След като го включите, можете да натиснете кратко бутона ON/OFF, за да превключвате между средна скорост (режим по подразбиране) и висока скорост. При средна скорост LED индикаторът ще свети зелено, а при висока скорост - синьо. Дръжте диска хоризонтално и внимателно го хвърлете нагоре, за да излети. 4-те двигателя ще се стартират автоматично. Контролирайте височината и посоката с ръце. Дрона сякаш се движи нагоре след излитане. Когато достигне височината на тялото ви, след 1-2 секунди, приближете ръката си, за да зададете желаната посока на диска. За да повдигнете дрона, поставете ръката си под диска и той ще набере височина. Дискът ще се приземи сам, след като батерията се изтощи. Има функция за калибриране. Когато дискът спре да лети правилно, завъртете диска, бързо натиснете бутона ON/OFF три пъти и дискът ще влезе в режим на калибриране. LED индикаторът мига в червено, зелено и синьо. Поставете диска с лицето нагоре върху равна, хоризонтална повърхност (за предпочитане маса) и изчакайте, докато светодиодът стане зелен, което означава, че дискът е калибриран отново.
Спецификации:
Акумулаторна батерия: 3.7V 300mAh.
Размери на диска: 11 x 11 x 6 см.
Размери на опаковката: 14,5 x 14,5 x 5,5 см.
Пакетът съдържа: летящ диск, USB кабел за зареждане и ръководство за потребителя на румънски език.
Продуктът се препоръчва за деца над 6-годишна възраст.
| Възраст: | + 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Червено |
| Материал: | ABS |
| Височина: | 6 см |
| Ширина: | 11 см |
| Дължина: | 11 см |
| Тегло: | 32 г |
| Функции: | 5 инфрачервени сензора |
| Съдържание на пакета: | 1 x Мини НЛО дрон с 5 сензора , 1 x USB кабел, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език |
| Тип захранване: | Батерия |
| Мащаб: | 1:24 |
| Тип модел самолет: | Космически кораб |
| Ниво на трудност: | Начинаещ |
| Обхват на действие: | 10 м |
| Автономност на работата: | 8 минути |
| История/Герой: | НЛО |