Skynor
Мини НЛО дрон Skynor SQN-005N, интерактивен летящ диск с 5 инфрачервени сензора, 3D светлинни ефекти, управление с жестове, червен
Мини НЛО дрон Skynor SQN-005N, интерактивен летящ диск с 5 инфрачервени сензора, 3D светлинни ефекти, управление с жестове, червен
Skynor преоткрива любимата играчка на децата и идва с дългоочаквания ъпгрейд на мини дрона UFO. Отсега нататък мини дронът има 5 инфрачервени сензора и 3D светлинни ефекти. LED индикаторът на мини дрона е покрит с куполообразен корпус. По време на полет LED светлините се променят в зелено-синьо-червено, създавайки истинско светлинно шоу на тавана на стаята, и е способен да се върти на 360 ° .
Летящият диск използва 4 мощни мотора и усъвършенствана инфрачервена сензорна технология за управление. Вграденият жироскоп поддържа диска в баланс. Просто трябва да хвърлите диска нагоре и той веднага ще започне да лети.
Много лесна за управление. Най-удивителната характеристика на играчката е, че може да лети в обратна посока, когато доближите ръцете си до диска. Можете да използвате ръцете си, за да контролирате диска във въздуха. Детето може да играе само или с други хора, което е много забавно.
Плъзгане и завъртане на 360 ° . Летящият диск има четири мощни витлови двигателя, които му позволяват да се завърта на 360 ° . Когато лети на постоянна височина, той ще се плъзга плавно. За да спрете летящия диск, хванете го и го обърнете с главата надолу.
Здрава играчка. Летящият диск е изработен от висококачествена ABS пластмаса, нетоксична, гъвкава, много устойчива на силни удари, включително при падане. Децата могат да играят както на закрито, така и на открито, ако няма вятър или твърде много светлина (силно слънце).
Дискът е оборудван с 5 индукционни сензора, единият от които е разположен отдолу, а другият отстрани на летящия диск. По този начин той се движи интелигентно, когато засече обект по пътя си, като се отдалечава от него.
Как се играе: В долната част на диска има малък бутон ON/OFF. Натиснете бутона за две секунди, дискът ще стартира и LED индикаторът ще мига периодично. Изчакайте, докато LED индикаторът стане зелен. След като го включите, можете да натиснете кратко бутона ON/OFF, за да превключвате между средна скорост (режим по подразбиране) и висока скорост. При средна скорост LED индикаторът ще свети зелено, а при висока скорост - синьо. Дръжте диска хоризонтално и внимателно го хвърлете нагоре, за да излети. 4-те двигателя ще се стартират автоматично. Контролирайте височината и посоката с ръце. Дрона сякаш се движи нагоре след излитане. Когато достигне височината на тялото ви, след 1-2 секунди, приближете ръката си, за да зададете желаната посока на диска. За да повдигнете дрона, поставете ръката си под диска и той ще набере височина. Дискът ще се приземи сам, след като батерията се изтощи. Има функция за калибриране. Когато дискът спре да лети правилно, завъртете диска, бързо натиснете бутона ON/OFF три пъти и дискът ще влезе в режим на калибриране. LED индикаторът мига в червено, зелено и синьо. Поставете диска с лицето нагоре върху равна, хоризонтална повърхност (за предпочитане маса) и изчакайте, докато светодиодът стане зелен, което означава, че дискът е калибриран отново.
Спецификации:
Акумулаторна батерия: 3.7V 300mAh.
Размери на диска: 11 x 11 x 6 см.
Размери на опаковката: 14,5 x 14,5 x 5,5 см.
Пакетът съдържа: мини дрон Skynor SQN-005N UFO, USB кабел за зареждане, ръководство за потребителя на румънски език.
Продуктът се препоръчва за деца над 6-годишна възраст.
| Възраст: | 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Червено |
| Материал: | ABS пластмаса |
| Височина: | 5,5 см |
| Ширина: | 11 см |
| Дължина: | 11 см |
| Тегло: | 32 г |
| Функции: | Включена батерия, Батерията може да се зарежда чрез USB кабел., жироскоп, LED светлина, 5 инфрачервени сензора, За вътрешна и външна употреба (при слаб вятър), Самостабилизация, 3D светлинни ефекти, Движи се напред/назад; Излита/каца; Завива наляво и надясно; Върти се на 360 градуса |
| Капацитет на батерията: | 300mAh |
| Време за зареждане на батерията: | 30 минути |
| Необходими батерии: | Не изисква батерии |
| Съдържание на пакета: | 1 x Ръководство за потребителя на румънски език, 1 x Мини дрон Skynor SQN-005N, 1 x USB кабел |
| Тип захранване: | Батерия |
| Напрежение: | 3.7V |
| Тип батерия: | 1 x 3.7V 300mAh (включена) |
| Мащаб: | 1:24 |
| Тип модел самолет: | Дрон |
| Ниво на трудност: | Начинаещ |
| Обхват на действие: | 10 м |
| Автономност на работата: | 8 минути |
| История/Герой: | НЛО |