Doris
Професионален 3-в-1 апарат за пресотерапия, лимфен дренаж, EMS мускулна електростимулация и инфрачервени лъчи, Doris DO-S04
Професионален 3-в-1 апарат за пресотерапия, лимфен дренаж, EMS мускулна електростимулация и инфрачервени лъчи, Doris DO-S04





Това устройство е най-популярното многофункционално устройство за отслабване, комбинирано с функции за разтваряне на мазнини с далечна инфрачервена светлина, лимфен дренаж с въздушно налягане, както и нискочестотна стимулация. За предпочитане е да се използва далечно инфрачервено нагряване след масаж (от козметик), след това да се започнат операции по лимфен дренаж и накрая да се използва ниска честота за стягане на кожата, за да се постигнат систематични и цялостни ефекти на загуба на мазнини и намаляване на размера.
Устройството има LCD екран, който улеснява работата с него.
A. Лимфен дренаж. Сложно проектиран, този инструмент провежда биоелектричество през мускулния слой към мазнините с помощта на електродни подложки, принуждавайки мускула да извършва упражнения без кислород. Тези енергични и периодични упражнения ускоряват консумацията на енергия и процеса на разграждане на мазнините, като насърчават отделянето на отпадъчни продукти.
Б. Пресотерапия/лимфен дренаж /отстраняване на токсини
Оборудван с пет въздушни възглавници за ръце, корем, бедра и стъпала, този вибриращ въздушен масажор работи ефективно за подобряване на вътрешната циркулация и отпускане на тялото. Управляван от интелигентна система, предлага идеални програми за лечение, от които можете да избирате: време на работа, налягане, различни режими са налични за регулиране.
C. Сауна с далечни инфрачервени лъчи Функцията на далечните инфрачервени лъчи става все по-популярна в процедурите за отслабване единствено заради дълбокия си топлинен ефект и физическия резонанс. Далечните инфрачервени лъчи провеждат топлина до 3 до 5 сантиметра под подкожното ниво и разграждат вътрешните мазнини за сравнително кратко време. Функция :
Детоксикация; Лимфен дренаж; Дълбока релаксация; Преоформяне на тялото; Тонизиране на мускулите на тялото; Отслабване; Намаляване на целулита. Изгаряне на калории, Отслабване; Подобряване на вида на целулита; Подобрена циркулация
Детоксикира и подмладява тонуса и еластичността на кожата; Намалява стреса, овладява болката. Подкрепа на имунната система. Полезен е за хора, страдащи от лошо кръвообращение и проблеми със задържането на вода.
Показан е за хора, които водят неактивен начин на живот и страдат от проблеми със задържане на вода, подуване и др. Кожни проблеми като акне и заболявания, включително артрит, синузит, също могат да бъдат напълно лекувани с този масаж. Показан е за хора с дисфункционални дихателни проблеми.
Далечната инфрачервена светлина облекчава болката
Далечната инфрачервена светлина намалява стреса и умората
• Венозна недостатъчност;
• Синдром на карпалния тунел;
• Синдром на Рейно;
• Невропатия, невралгия;
• Периферна артериална исхемия на долните крайници;
• Диабетна ангиопатия;
• Акроцианоза;
• Алгодистрофичен синдром;
• Хроничен оток;
• Остеоартрит;
• Подагра, холартрит;
• Затлъстяване;
• Трофични нарушения на кожата;
• Онкология (посттуморна екстракция, засегнати лимфни възли, лъчетерапия);
• Посттравматични грижи, изгаряния, реабсорбция след рани, белези;
• Целулит;
• Профилактика на разширени вени;
• Липоедем;
• Синдром на неспокойните крака;
• Детоксикация;
• Регенерация;
• Грижи след липоабсорбция.
• Възстановяване – изкривяване;
• Теналгия, синдром на замръзналото рамо, пателарен синдром;
• Регенерация, подобрения в метаболизма на млечната киселина.
| Цвят: | Синьо |
| Височина: | 25 см |
| Ширина: | 25 см |
| Дължина: | 30 см |
| Тегло: | 14 кг |
| Захранващо напрежение: | 220V |
| Функции: | Регулиране на интензитета, Цифров дисплей, Инфрачервено отопление ВКЛ./ИЗКЛ. |
| Необходими батерии: | Не изисква батерии |
| Максимално поддържано тегло: | 120 кг |
| Съдържание на пакета: | 1 x Устройство |
| Дължина на кабела: | 1,8 м |
| Капацитет: | 25 литра |
| Мощност: | 300W |
| Предимства: | Релаксиращ масаж, Изгаряне на мазнини, Помага за елиминирането на токсините, Антицелулитно действие |
| Тип: | Електрически |
| Площ на тялото: | Корем, ръце, КРАКА |
| Тип задвижване: | Налягане, Топлина |
| Брой програми: | 5 |
| Нива на скорост: | 5 |
| Предназначено за: | Масаж, Електростимулация |
| Тип уелнес устройство: | УСТРОЙСТВО |
| Вид употреба: | Професионален |