Резервен противоплъзгащ матрак, Fitconn FU-AM001, без компресор
Резервен матрак тип „пчелна пита“, използван за противоплъзгащата система.
Матракът тип „пчелна пита“ е изработен от нетоксичен материал (PVC) с дебелина 0,3 мм и е перещ се, което го прави много лесен за поддръжка. Състои се от 135 сферични клетки, които придават на матрака вид на пчелна пита. Пакетът включва и комплект за ремонт в ситуации, при които матракът е бил случайно пробит. Комплектът се състои от лепенки и лепило.
Характеристики на матрака
Материал: нетоксичен PVC.
Дебелина на материала: 0,3 мм.
Брой клетки: 135.
Размери на матрака: 200 x 90 x 7 см.
Тегло на матрака: 1,8 кг.
Максимално тегло на пациента: 130 кг.
Комплект за ремонт: 5 лепенки + лепило.
Пакетът съдържа: 1 x резервен матрак, 1 x комплект за ремонт, 1 x комплект маркучи
Това е медицинско изделие от клас I. Продуктът е регистриран и одобрен от Министерството на здравеопазването. Той е тестван и одобрен в съответствие с Европейската директива 93/42/ЕИО за медицински изделия и е тестван за електромагнитна съвместимост (EMC) в съответствие с изискванията на IEC60601-1-2 и ISO 13485.
Тъй като е продукт за лична хигиена, не се препоръчва предаването му от едно лице на друго. Следователно, съгласно чл. 16, буква д от GEO 34/2014, тези продукти попадат в категорията продукти за лична хигиена, които не подлежат на връщане след разпечатване.
| Тип продукт: | Медицински матрак |
| Цвят: | Бежов |
| Материал: | Нетоксичен материал (PVC) |
| Височина: | 7 см |
| Ширина: | 90 см |
| Дължина: | 200 см |
| Тегло: | 1,8 кг |
| Функции: | Преносим |
| Максимално поддържано тегло: | 130 кг |
| Съдържание на пакета: | 1 x Резервен матрак тип „пчелна пита“ против притискане, 1 x Комплект маркучи, 1 x Комплект за ремонт |
| Предимства: | Предотвратяване на декубитални рани |
| Площ на тялото: | Глава, Тяло, КРАКА |
| Употреба: | вътре |
| Предназначено за: | Лечение, Възстановяване |
| Вид монтаж: | Самостоятелен |
| Максимална височина на човек: | 195 см |