OEM
Професионален апарат за лифтинг на лице Фракционен RF микронидлинг, студен чук, подмладяване на лицето, дълбока хидратация чрез микроигли, Morpheus 8, OM-RF500
Професионален апарат за лифтинг на лице Фракционен RF микронидлинг, студен чук, подмладяване на лицето, дълбока хидратация чрез микроигли, OM-RF500
Фракционната RF мезотерапевтична система е медицинско устройство, което използва еднократни, отделящи се микроигли, които извършват контролирано пробиване на кожата, стимулирайки естествената секреция на колагенови и еластинови влакна. Това е най-добрият начин за заличаване на белези и дългосрочно стягане на кожни бръчки.
Дълбочината на третирането може да се регулира в зависимост от типа кожа и третирания проблем, като дълбочината може да варира между 0,5 и 2,5 мм.
Благодарение на вибрациите на микроинжектора, неприятното усещане за болка е сведено до минимум, което прави лечението с микронидлинг безопасно и ефективно.
Системата за фракционна RF мезотерапия извършва хиляди контролирани микроинжекции в мезодермата (средния слой на кожата), оказвайки силен подмладяващ и подхранващ ефект върху колагеновите и еластиновите влакна, както чрез механично действие, така и чрез въвеждане на активни вещества директно в дълбоките слоеве на кожата през създадените канали. Иглата е издръжлива и има висока биосъвместимост, тъй като е позлатена. Пациент с алергия към метал може да я използва и при контактен дерматит.
Възстановяването е бързо, а резултатите са сравними с тези при лазерно лечение.
Лечението може да се прилага и върху по-чувствителни зони (контури на очите, носа и устните).
Микронидлинг терапията се препоръчва за всички типове кожа и може да се използва върху различни части на тялото: лице, шия, деколте, ръце, зони със стрии, белези, кожа без тонус, зони с целулит.
Лечението комбинира микронидлинг с радиочестотна енергия. Чрез микроиглени патрони, които проникват в кожата, се доставя радиочестотна енергия, като по този начин се произвеждат микролезии, които задействат естествена реакция на заздравяване и свиване на колагеновите влакна. Резултатът е стимулиране на синтеза на колаген и еластин и имплицитно създава по-стегната и естетична кожа. Иновацията на лечението с Morpheus е, че то прониква по-дълбоко от всяко друго устройство от този тип и действа и на нивото на субепидермалната мастна тъкан, намалявайки мастната тъкан. Благодарение на двата комбинирани ефекта (повишаване на стегнатостта на кожата и повърхностна липолиза), лечението с Morpheus върху лицето има и скулптуриращ и контуриращ ефект, намалявайки обема на мандибуларната линия (появата на „челюсти“) и появата на двойна брадичка.
Приложения:
Терапия за лице
1. Нехирургичен лифтинг на лицето
2. Намаляване на бръчките
3. Стягане на кожата
4. Подмладяване на кожата (избелване)
5. Намаляване на порите
6. Белези след акне
7. Белези
Терапия за тяло
1. Премахване на белези
2. Хиперхидроза
3. Премахване на стрии
4. Премахване на паяжинни вени (опция Veincure)
Спецификации:
RF честота: 2MHz-4MHz
Радиочестотна мощност: 10-200W
Патрони с игли: 10 пина, 25 пина, 64 пина и нано игла
Дълбочина на иглата: 0,2-3,5 мм (0,1 стъпки)
Време за лечение: 0,1-0,6 секунди
Ниво на засмукване: 2 нива
Контролен дисплей: 8,4-инчов цветен сензорен екран
Напрежение: AC 110V / 240V, 50Hz / 60Hz
Тегло: 10,5 кг
| Тип продукт: | Устройство за грижа за лицето |
| За: | Барби, Дами |
| Цвят: | Бяло |
| Височина: | 35 см |
| Ширина: | 26 см |
| Дължина: | 43 см |
| Захранващо напрежение: | 240V |
| Съдържание на пакета: | 1 x OM-RF500 устройство за лифтинг на лице, 1 x Дръжка за микронидлинг, 1 x Студено пиле, 1 x Захранващ кабел |
| Дължина на кабела: | 1,5 м |
| Основни характеристики: | LCD екран |
| Мощност: | 200W |
| Тип захранване: | В мрежата |
| Предимства: | Фейслифт, Действие против бръчки, Действие против стареене |
| Площ на тялото: | тен |
| Тип кожа: | Нормално, Смесени, Мазни, С несъвършенства |
| Употреба: | Суха кожа, Мокра кожа |
| Тип задвижване: | Вакуум |
| Предназначено за: | Фейслифт |
| Вид употреба: | Професионален |