Vrising
Ултразвуков дифузер за ароматерапия, Bluetooth, музика, 7-цветна LED светлина, V-Rising VR-WX30B, 500 мл, бял
Ароматерапевтичен дифузер с ултразвук, Bluetooth, музика и 7-цветна LED светлина V-Rising VR-WX30B, 500 мл, бял
Ароматерапията е известна с благоприятното си въздействие върху психическото, физическото и емоционалното здраве.
Арома дифузерите ви позволяват да се насладите на тази релаксираща процедура у дома или на работното място, без прекалено много разходи. Просто трябва да изберете етерично масло с аромат, който ви подхожда. Водните частици, комбинирани с етеричните масла, пречистват и овлажняват въздуха в помещението. Благодарение на ултразвуковата технология, етеричните масла се разграждат на милиони микрочастици, които се разпръскват във въздуха в помещението. Частиците на етеричното масло ще останат суспендирани във въздуха в продължение на няколко часа, за да го освежат.
Това е устройство, което нямате търпение да пуснете в експлоатация и няма да мине много време, преди да осъзнаете предимствата му. Със 7-цветна LED светлина и две нива на интензитет на светлината, то може да се използва и като нощна лампа в детската стая.
Използвайки най-новата ултразвукова технология от 2,4 MHz, аромадифузерът V-Rising VR-WX30B има модерен дизайн, компактен е и много лесен за употреба. Освен това е много тих, което прави усещането за релаксация пълноценно.
Една от най-красивите характеристики на този аромадифузер е Bluetooth технологията. Аромадифузерът може да се свърже чрез Bluetooth с вашия мобилен телефон и да възпроизвежда любимите ви песни през аудио високоговорителя, разположен в долната част. В румънското ръководство за потребителя, което получавате с аромадифузера, можете да намерите стъпките за свързване на високоговорителя към мобилния ви телефон. След свързване, песните от телефона се възпроизвеждат от аудио високоговорителя. За ваш комфорт, той има две нива на атомизация и функция за таймер от 1 час, 3 часа и 6 часа. За безопасност, той е оборудван с функция за автоматично изключване, в случай че в резервоара няма течност.
Резервоарът от 500 мл осигурява до 14 часа работа в режим на непрекъсната дифузия.
Светлината е амбиентна, топла, приятна. С две нива на интензитет на светлината, може да се използва както през деня, така и през нощта. Устройството превключва между 7-те налични цвята или може да се настрои на един цвят, като се избира от 7-те налични. Светлината може и да се изключи.
Спецификации:
- Продукт: Арома дифузер V-Rising VR-WX30B.
- Технология: 2.4MHz ултразвук.
- Функции: Bluetooth, музика, две нива за непрекъснато излъчване, ТАЙМЕР 1ч/3ч/6ч, автоматично изключване, 7-цветна LED светлина, две нива на интензитет на светлината, настройка на цвета.
- Предимства: ароматизиране на околния въздух, пречистване на въздуха, овлажняване, нощна светлина.
- Материал: пластмаса.
- Цвят: бял.
- Мощност: 14W.
- Напрежение: DC 24V; AC 100-240V.
- Вместимост: 500 мл.
- Капацитет на овлажняване: 30-40 мл/ч.
- Размери на арома дифузера: Д 16 см x В 12 см.
- Размери на опаковката: 17 x 17 x 12,5 см.
- Тегло: 410 г.
Пакетът съдържа: дифузер за ароматерапия V-Rising VR-WX30B, захранващ адаптер, мерителна чаша, ръководство за употреба на румънски език.
| Тип продукт: | Арома дифузер |
| Цвят: | Bluetooth - бял |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 12 см |
| Тегло: | 410 г |
| Захранващо напрежение: | 220V |
| Функции: | Свързване с мобилния ви телефон, Хромотерапия, Регулируема интензивност, Автоматично изключване, Светлина, Bluetooth |
| Необходими батерии: | Не |
| Съдържание на пакета: | 1 x V-Rising Ароматерапевтичен дифузер VR-WX30B, 1 x Мерителна чаша, 1 x Захранващ адаптер, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език |
| Дължина на кабела: | 1,5 м |
| Капацитет: | 500 мл |
| Комплект: | Не |
| Мощност: | 10W |
| Тип захранване: | В мрежата |
| Технология: | Ултразвук |
| Диаметър: | 16 см |
| Нива на интензивност: | 2 |
| Предимства: | овлажняване, Пречистване на въздуха, Ароматизация на околния въздух |
| Тип аромадифузер: | С ултразвук |