Vrising
Ултразвуков дифузер за ароматерапия, дистанционно управление, Bluetooth, музика, 7-цветна LED светлина, V-Rising VR-WX30S, 500 мл, светло дърво
Ултразвуков дифузер за ароматерапия, дистанционно управление, Bluetooth, музика, 7-цветна LED светлина, V-Rising VR-WX30S, 500 мл, светло дърво
Ароматерапията е известна с благоприятното си въздействие върху психическото, физическото и емоционалното здраве.
Арома дифузерите ви позволяват да се насладите на тази релаксираща процедура у дома или на работното място, без прекалено много разходи. Просто трябва да изберете етерично масло с аромат, който ви подхожда. Водните частици, комбинирани с етеричните масла, пречистват и овлажняват въздуха в помещението. Благодарение на ултразвуковата технология, етеричните масла се разграждат на милиони микрочастици, които се разпръскват във въздуха в помещението. Частиците на етеричното масло ще останат суспендирани във въздуха в продължение на няколко часа, за да го освежат.
Това е устройство, което нямате търпение да пуснете в експлоатация и няма да мине много време, преди да осъзнаете предимствата му. Със 7-цветна LED светлина и две нива на интензитет на светлината, то може да се използва и като нощна лампа в детската стая.
Използвайки най-новата ултразвукова технология от 2,4 MHz, аромадифузерът V-Rising VR-WX30S има модерен дизайн, компактен е и много лесен за употреба. Освен това е много тих, което прави усещането за релаксация пълноценно.
Една от най-красивите характеристики на този аромадифузер е Bluetooth технологията. Аромадифузерът може да се свърже чрез Bluetooth с вашия мобилен телефон и да възпроизвежда любимите ви песни през аудио високоговорителя, разположен в долната част. В румънското ръководство за потребителя, което получавате с аромадифузера, можете да намерите стъпките за свързване на високоговорителя към мобилния ви телефон. След свързване, песните от телефона ви се възпроизвеждат от аудио високоговорителя. С дистанционното управление можете да настройвате всички функции на устройството дистанционно. За ваш комфорт, то има две нива на атомизация и функция за таймер от 1 час, 3 часа и 6 часа. За безопасност, то е оборудвано с функция за автоматично изключване, в случай че в резервоара няма течност.
Резервоарът от 500 мл осигурява до 14 часа работа в режим на непрекъсната дифузия.
Светлината е амбиентна, топла, приятна. С две нива на интензитет на светлината, може да се използва както през деня, така и през нощта. Устройството превключва между 7-те налични цвята или може да се настрои на един цвят, като се избира от 7-те налични. Светлината може и да се изключи.
Спецификации:
- Продукт: Арома дифузер V-Rising VR-WX30S.
- Технология: 2.4MHz ултразвук.
- Функции: Bluetooth, музика, дистанционно управление, две нива за непрекъснато излъчване, ТАЙМЕР 1ч/3ч/6ч, автоматично изключване, 7-цветна LED светлина, две нива на интензитет на светлината, настройка на цвета.
- Предимства: ароматизиране на околния въздух, пречистване на въздуха, овлажняване, нощна светлина.
- Материал: пластмаса.
- Цвят: светло дърво.
- Мощност: 14W.
- Напрежение: DC 24V; AC 100-240V.
- Вместимост: 500 мл.
- Капацитет на овлажняване: 30-40 мл/ч.
- Размери на арома дифузера: Д 16 см x В 12 см.
- Размери на опаковката: 17 x 17 x 12,5 см.
- Тегло: 410 г.
Комплектът съдържа: дифузер за ароматерапия V-Rising VR-WX30S (с Bluetooth), дистанционно управление (с включена батерия CR2025), захранващ адаптер, мерителна чаша, ръководство за употреба на румънски език.
| Тип продукт: | Арома дифузер |
| Цвят: | Bluetooth/Дистанционно управление - Светло дърво |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 12 см |
| Тегло: | 410 г |
| Захранващо напрежение: | 220V |
| Функции: | Дистанционно управление, Светлина, Bluetooth, Свързване с мобилния ви телефон, Хромотерапия, Регулируема интензивност, Автоматично изключване |
| Необходими батерии: | Не |
| Съдържание на пакета: | 1 x Дистанционно управление, 1 x CR2025 батерия, 1 x V-Rising Ароматерапевтичен дифузер VR-WX30S, 1 x Мерителна чаша, 1 x Захранващ адаптер, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език |
| Дължина на кабела: | 1,5 м |
| Капацитет: | 500 мл |
| Комплект: | Не |
| Мощност: | 10W |
| Тип захранване: | В мрежата |
| Технология: | Ултразвук |
| Диаметър: | 16 см |
| Нива на интензивност: | 2 |
| Предимства: | овлажняване, Пречистване на въздуха, Ароматизация на околния въздух |
| Тип аромадифузер: | С ултразвук |