Brav IT-122 безконтактен дигитален инфрачервен термометър
Цифровият термометър Brav IT-122 използва най-съвременна инфрачервена технология за дистанционно измерване на температурата на тялото или на избрани обекти.
Много е лесен за употреба. Натиснете бутона за измерване, термометърът извършва самопроверка и показва всички символи на екрана, издава два кратки звукови сигнала, за да покаже, че проверката е приключила, и след това показва последния съхранен резултат.
Уверете се, че е настроен да измерва телесна температура. Поставете термометъра на челото на разстояние 5-15 см и натиснете бутона за измерване. Термометърът ще издаде кратък звук след една секунда и телесната температура ще се покаже на екрана. Ако температурата надвиши прага от 38 градуса по Целзий, ще се задейства аларма. Термометърът ще се изключи автоматично 30 секунди след последната употреба.
СПЕЦИФИКАЦИИ:
- LCD екран.
- Време за измерване: 0,5 сек.
- Разстояние на измерване: 5-15 см.
- Диапазон на измерване на телесната температура: +32°C - +42,9°C.
- Диапазон на измерване на обекта: 0°C - +118°C.
- Точност: +/- 0,2°C за тялото и +/- 1°C за обектите.
- Възраст: +0 месеца.
- Брой памети: 32.
- Размери на термометъра: 15,7 x 9,3 x 4,4 см.
- Пакетът съдържа: 1 x цифров термометър Brav IT-122, 1 x ръководство за потребителя на румънски език
| Цвят: | Бяло/Синьо |
| Ширина: | 93 мм |
| Дължина: | 157 мм |
| Тегло: | 120 г |
| Функции: | 32 спомени, 3-режимно осветление на дисплея за отделни температури, Инфрачервена светлина, Автоматично изключване, Температурна аларма, LCD дисплей |
| Необходими батерии: | 2 x 1.5V AAA батерии |
| Съдържание на пакета: | 1 x Термометър, 1 x Ръководство за потребителя |
| Площ на тялото: | Тяло, Чело |
| Употреба: | Няма контакт, Многофункционален |
| Вид употреба: | Домашна употреба, Професионален |
| Продължителност на измерването: | 0,5 секунди |
| Тип термометър: | Дигитален, С инфрачервена светлина |
| Мерна единица: | °F, °C |
| Измерени стойности: | Температура на повърхността, Телесна температура |
| Максимално разстояние на измерване: | 15 см |
| Максимална измерена температура: | 42,9°C |