YC Toys
Дрон Discovery Explorer Quadcopter, дистанционно управление с часовник, управление с жестове, инфрачервени сензори, YC-002, бял/червен
Дрон Discovery Explorer Quadcopter, дистанционно управление с гравитационен сензор, управление с жестове, инфрачервени сензори, YC-002, бял/червен
Квадрокоптерът Discovery Explorer YC-002 е играчка, препоръчителна за деца над 14 години.
За максимално забавление, дронът се предлага с дистанционно управление тип часовник със сензор за гравитация, с което можете да управлявате дрона във всички посоки с помощта на жестове, но също така и с малко дистанционно управление, оборудвано с бутон за излитане и кацане. В същото време дронът е оборудван с LED светлини и инфрачервени сензори. Инфрачервените сензори са за влизане в режим на избягване на препятствия.
Светлинно шоу! Дронът има двуцветни LED светлини, сини и червени. Предните перки са обградени от червени светодиоди, а задните - от сини. По този начин винаги ще знаете коя страна е предната и коя е задната на дрона за по-лесен контрол.
Дистанционното управление тип часовник има основен бутон и бутон за пръст. С помощта на часовника дронът е много лесен за управление. Дронът се включва от бутона, LED светлините на дрона мигат периодично. След това дистанционното управление се включва от основния бутон. Когато LED светлините на дрона спрат да мигат, това означава, че дистанционното управление се е свързало с дрона. Натиснете за кратко бутона за пръст на дистанционното управление и дронът излита на височина 1,2 м. Много е важно, когато дронът излита, часовникът да е в хоризонтално положение. В противен случай, ако часовникът е наклонен, той би могъл да се завърти в посоката, в която е наклонен часовникът.
Модул за дистанционно управление за часовник със сензор за гравитация
След излитане можете да управлявате дрона с дистанционното управление на часовника, както следва:
Наклонете часовника наляво, дронът ще се премести наляво.
Наклонете часовника надясно, дронът ще се премести надясно.
Наклонете часовника напред, дронът ще се движи напред.
Наклонете часовника назад, дронът ще се движи назад.
Задръжте бутона за пръста натиснат и наклонете часовника напред, дронът ще се изкачи.
Задръжте бутона за пръста натиснат и наклонете часовника назад, дронът ще се спусне.
Задръжте бутона за пръста натиснат и наклонете часовника наляво, дронът ще се завърти наляво на 90 градуса.
Задръжте бутона за пръста натиснат и наклонете часовника надясно, дронът ще се завърти надясно на 90 градуса.
Натиснете кратко бутона с пръст и наклонете часовника наляво или надясно, дронът ще се върти във въздуха наляво или надясно.
Натиснете кратко главния бутон на часовника и дронът ще кацне безопасно.
Режим на индукционно управление
Натиснете бутона ON/OFF на дрона, за да го включите. LED светлините ще премигнат от бързо към бавно мигане. Внимателно повдигнете дрона, двигателите ще се стартират автоматично и той ще се задържи във въздуха. Можете да доближите ръцете си до дрона, за да го управлявате чрез индукция, дронът ще полети в обратна посока. Натиснете кратко бутона за излитане/кацане на малкото дистанционно управление, за да кацнете дрона.
Как да избегнем препятствията
По подразбиране няма функция за избягване на инфрачервени препятствия. Когато дронът е в полет, натиснете бутона за пръст на дистанционното управление на часовника 3 пъти, за да включите функцията за избягване на инфрачервени препятствия. Светодиодите на дрона ще мигнат бързо 3 пъти, за да потвърдят, че режимът е включен. Натиснете отново 3 пъти, за да излезете от този режим.
СПЕЦИФИКАЦИИ:
Размери на дрона: 17 x 17 x 3,8 см.
Батерия на дрона: 3.7V 550mAh.
Време за зареждане: приблизително 60 минути.
Автономност на дрона: приблизително 6 минути.
Акумулаторна батерия за часовник с дистанционно управление: 3.7V 150mAH
Време за зареждане: приблизително 30 минути.
Автономност на дистанционното управление: приблизително 10 часа.
Разстояние на управление: 80 м.
Продуктът се препоръчва за деца над 14-годишна възраст.
| Възраст: | + 14 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Бяло/Червено |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 3,8 см |
| Ширина: | 17 см |
| Дължина: | 17 см |
| Тегло: | 90 г |
| Функции: | LED светлини, 6-осен електронен жироскоп, За вътрешна и външна употреба (при слаб вятър), Движи се напред/назад; Излита/каца; Завива наляво и надясно; Въртене на 360 градуса;, Часовник с дистанционно управление и сензор за гравитация, Самостабилизация, Автоматично излитане, Включени батерии, Функция за въртене на въздуха |
| Капацитет на батерията: | 550mAh |
| Време за зареждане на батерията: | 60 минути |
| Съдържание на пакета: | 1 x Часовник с дистанционно управление, 1 x Квадрокоптер, 1 x Дистанционно управление за излитане/кацане, 2 x Резервни витла, 2 x USB кабел, 1 x Ръководство за потребителя |
| Тип захранване: | Батерия |
| Напрежение: | 3.7V |
| Честота: | 2.4GHz |
| Тип батерия: | 3.7V / 550mAh |
| Мащаб: | 1/10 |
| Тип модел самолет: | Квадрокоптер |
| Ниво на трудност: | околна среда |
| Брой канали: | 4 |
| Обхват на действие: | 80 м |
| Автономност на работата: | 6 минути |
| История/Герой: | Дрон |