Дрон с 2.4GHz дистанционно управление Skynor Living Stones SQN-002, 720p камера, Wi-Fi, 3.7V 1100 mAh батерия, черен
Skynor
Дрон с 2.4GHz дистанционно управление Skynor Living Stones SQN-002, 720p камера, Wi-Fi, 3.7V 1100 mAh батерия, черен
4713 €
На склад
Otsenka na dostavkata: 1-2 дни
Otzivi
Kod na produkta: 1105
EAN kod: 5949106810449
Дрон с 2.4GHz дистанционно управление Skynor Living Stones SQN-002, 720p камера, Wi-Fi, 3.7V 1100 mAh батерия, черен
| Цвят: | Черно |
| Височина: | 5,5 см |
| Ширина: | 31,5 см |
| Дължина: | 31,5 см |
| Тегло: | 102 г |
| Живот на батерията: | 13 минути |
| Максимална скорост: | 6 м/с |
| Функции: | Задържане на височина, Безглав, Автоматично излитане, Автоматично кацане, 360° обръщане |
| Съдържание на пакета: | 1 x Отвертка, 1 x Ръководство за потребителя на румънски език, 1 x Дистанционно управление, 1 x Чанта, 1 x USB кабел за зареждане, 4 x Резервни витла, 4 x предпазители за витла, 1 x 3.7V 1100mAh батерия, 1 х Дрон |
| Тип захранване: | Батерия |
| Тип батерия: | 3.7V 1100mAh Li-Po батерия |
| Свързаност: | FPV, Wi-Fi |
| Тип батерия за дистанционно управление: | 3 x 1.5 V AA батерии (не са включени в комплекта) |
| Видео резолюция: | HD |
| Маневреност: | Въздух |
| Сензори: | 6-осен жироскоп |
| Операционна система: | iOS, Андроид |
| Поддръжка на мобилни устройства: | Смартфон |
| Максимален обхват на сигнала: | 50 м |
| Сглобяване: | Сглобено |
| Живот на батерията: | 13 минути |
| Максимална надморска височина: | 50 м |
| Максимално работно разстояние: | 80 м |
| Автономност на полетното време: | 13 минути |
| Напрежение на батерията: | 3.7V |
| Разделителна способност на сензора: | 2 мегапиксела |
| Работна честота: | 2.4GHz |
Podobni produkti
Otzivi
Kazhete ni vasheto mnenie za tozi produkt