Кола с дистанционно управление, функция „Следвай ме“, музика, светлини, Skynor SQN-001, розова
Skynor
Кола с дистанционно управление, функция „Следвай ме“, музика, светлини, Skynor SQN-001, розова
1877 €
На склад
Otsenka na dostavkata: 1-2 дни
Otzivi
Kod na produkta: 1305
EAN kod: 5949106812207
Кола с функция „Следвай ме“, звуци, светлини, Skynor SQN-004, розова
| Възраст: | 5 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Розово |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 5 см |
| Ширина: | 6 см |
| Дължина: | 9 см |
| Тегло: | 80 г |
| Функции: | Музика, Звукови ефекти, Светлинни ефекти, Режим на проследяване, Функция „Следвай ме“, 360° въртене, - Посока (ляво/дясно) - Напред/стоп/спирачка/назад/360° въртене |
| Време за зареждане на батерията: | 60 минути |
| Развити умения: | Внимание, мислене, въображение |
| Съдържание на пакета: | 1 x Дистанционно управление, 1 x Кола, 1 x Карта за патрулиране, 1 x Топка , 1 x USB кабел за зареждане, 1 x Ръководство за потребителя |
| Тип: | С дистанционно управление |
| Честота: | 2.4GHz |
| Тип батерия: | 3.7V 220mAh |
| Обхват на действие: | 20 м |
| Автономност на работата: | 25 минути |
| Тип батерия за дистанционно управление: | 2 x 1.5V AAA батерии (не са включени в комплекта) |
| История/Герой: | Еко |
Podobni produkti
Posledno razglezhdani produkti
Otzivi
Kazhete ni vasheto mnenie za tozi produkt