Кола с дистанционно управление Stunt Car 4x4 Rock Crawler D828A, 2.4 GHz, LED светлини, 1:24, червена
| Възраст: | + 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Червено |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 7 см |
| Ширина: | 15,5 см |
| Дължина: | 16 см |
| Функции: | LED светлини, Гумени колела, Гафове, - Посока (ляво/дясно) - Напред/стоп/спирачка/назад/360° въртене, 4x4 сцепление |
| Време за зареждане на батерията: | 120 минути |
| Развити умения: | умения, концентрация, Креативност, умения, логика, внимание |
| Съдържание на пакета: | 1 x 3.7V 500mAh батерия, 1 x Отвертка, 1 x 2.4Ghz дистанционно управление, 1 x Каскадьорска кола, 1 x USB кабел за зареждане, 1 x Ръководство за потребителя |
| Тип: | С дистанционно управление |
| Честота: | 2.4GHz |
| Тип батерия: | 1 x 3.7V 500mAh |
| Мащаб: | 1:24 |
| Обхват на действие: | 50 м |
| Автономност на работата: | 30 минути |
| Тип батерия за дистанционно управление: | 2 x 1,5 V AA батерии (не са включени) |
| История/Герой: | Каскадьорска кола |
Tozi sait izpolzva biskvitki, za da predostavi personalizirano izzhiviavane na potrebitelite i da analizira trafika. Kato shchraknete vierkhu Priemam, vie se sieglasiavate s izpolzvaneto na biskvitki. Za poveche informatsiia, molia, konsultiraite se s nashata Politika za biskvitki .
Biskvitkite sa malki tekstovi faĭlove, koito pozvolyavat zapazvane na vashite nastroĭki i predpochitaniya, kogato vlizate v uebsaĭt. Te se izpolzvat za podobryavane na onlaĭn izzhivyavaneto i za personalizirane na sŭdŭrzhanieto na daden saĭt. Nie uvazhavame pravoto vi na poveritelnost, taka che go imate vŭzmozhnostta da upravlyavate predpochitaniyata po vashe zhelanie. Ne zabravyaĭte, che blokiraneto na opredeleni biskvitki- uri mozhe da vi spre optimalen dostŭp do vsichki funktsionalnosti na onlaĭn magazina.
Ние и нашите партньори използваме бисквитки или подобни технологии, за да съхраняваме и получаваме информация от твоето устройство.
Данните могат да се използват за персонализиране на съдържанието и рекламите, предоставяне на функции за социални мрежи и анализ на трафика.
Нашите партньори могат да комбинират тези данни с друга информация, събрана при използването на техните услуги.
Можеш да избереш да приемеш всички бисквитки, само необходимите или да персонализираш своите предпочитания.
Предпочитанията ти могат да бъдат променени по всяко време от секцията за поверителност.
Te sa neobkhodimi za optimalnoto funktsionirane na saĭta, taka che tryabva da ostanat aktivni v nashata sistema.
Tozi tip biskvitki sa pryako svŭrzani s dostŭpa do vsichki sektsii i funktsionalnosti na saĭta:
Te se izpolzvat za analizirane na danni za trafika na daden saĭt, pregledani stranitsi, identifitsirane na iztochnitsi na trafik ili potrebitelski deĭstviya.
Chrez tezi biskvitki mozhem da analizirame rezultatite ot marketingovite kampanii i da podobrim preporŭkite i izzhivyavaneto vi na saĭta.
Informatsiyata, spomenata po-gore, se sŭbira po napŭlno anonimen nachin.
Това са бисквитки, използвани от социалните медии и рекламните услуги, използвани от сайта.
Използването им ни помага да получиш персонализирани препоръки, да научиш за промоции на продукти, които са подходящи за теб, и не на последно място — да измерим ефективността на рекламните кампании.
Бисквитките се използват за персонализиране на рекламите в съответствие с Google Privacy Policy & Terms.