Кола с дистанционно управление за смарт часовник и гласово управление, Hoshi, синя
Децата са във възторг от играчки с дистанционно управление. А тази кола с дистанционно управление, управлявана както с гласови команди, така и ръчно с помощта на смарт часовник, ще ги очарова.
Между колата и смарт часовника се създава връзка на относителна честота от 2,4 Ghz. Тази честота позволява едновременното използване на няколко коли (максимум 50 коли), така че всяко дете да може да управлява колата си, без да се намесва в колите на други деца. По този начин те могат да организират различни състезания.
Колата има предни/задни светлини и издава звуци, като например звуци на двигателя, спирачки или мигачи.
Гласовите команди се приемат на английски език.
Гласова команда:
- Продължи напред
- Върни се назад - заден ход
- Автомобилна спирачка
- Турбо - максимално ускорение
- Завъртане
- Демо - демонстрация
- Светлина включена - включете осветлението
- Изключване на осветлението - изключете осветлението
Ръчно управление:
- СТАРТ/СТОП на двигателя
- Спирачка
- Ляв завой
- Десен завой
- Бутон за скорост
- Бутон за светлини и звуци
Технически подробности:
- Разстояние на управление: 12-20 м
- Честота: 2,4 GHz
- Автомобилна батерия: 3.7V 250mAh
- Батерия за смарт часовник: 3.7V 100mAh
- Време за зареждане на автомобилната батерия: 30-40 мин.
- Време за зареждане на батерията на смарт часовника: 50-60 мин.
- Автономност на автомобила: 70-80 мин
- Автономност на смарт часовника: 25-35 мин.
- Размери на колата: 15 x 8 x 5,5 см
- Размери на опаковката: 20 x 19 x 8,5 см
- Комплектът съдържа: кола, смарт часовник, USB кабел, ръководство за потребителя
Продуктът се препоръчва за деца над 6-годишна възраст.
| Възраст: | + 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Синьо |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 5,5 см |
| Ширина: | 8 см |
| Дължина: | 15 см |
| Функции: | - Посока (ляво/дясно) - Напред/стоп/спирачка/назад, Функционални предни и задни светлини, ЗВУЦИ, Турбо функция |
| Развити умения: | умения, Координация между ръцете и очите, концентрация, Внимание |
| Съдържание на пакета: | 1 x Кола, 1 x Ръководство за употреба, 1 x USB кабел за зареждане, 1 x Смарт часовник |
| Тип: | С дистанционно управление |
| Честота: | 2.4GHz |
| Тип батерия: | 1 x 3.7V 250mAh |
| Обхват на действие: | 20 м |
| Автономност на работата: | 35 минути |
| Тип батерия за дистанционно управление: | 1 x 3.7V 100mAh |