YC Toys
НЛО дрон, интерактивен летящ диск с дистанционно управление и инфрачервени сензори YC Toys, LED светлина, розов
НЛО дрон, интерактивен летящ диск с дистанционно управление и инфрачервени сензори, LED светлина, розов
Нова интерактивна играчка, много забавна, която ще зарадва както деца, така и възрастни. Новият модел дрон UFO е по-голям с диаметър 19 см и височина 5 см. Може да се управлява както чрез индукция, използвайки 6-те инфрачервени сензора, така и чрез дистанционно управление със сензор за гравитация. Формата на играчката и мекият пластмасов материал правят дрона много устойчив на удари.
Много е лесен за управление. Драколът се стартира от бутона отдолу, LED светлините мигат. Дискът се изхвърля леко нагоре и моторите стартират автоматично, карайки диска да се носи във въздуха. От този момент нататък той е готов за игра. Дискът е оборудван с 6 инфрачервени сензора. Един е отдолу, един е отгоре и 4 са отстрани на диска. Можете да използвате ръцете си, за да контролирате диска във въздуха. Когато сензорите засекат присъствието на ръката, дискът се завърта в индуцираната посока. Освен това, той се върти на 360 градуса и може да се обръща във въздуха с функцията за обръщане. Просто поставете ръката си под дрона и движете ръката си напред-назад за секунда и дискът ще се обърне във въздуха. По този начин детето може да играе само или с други хора, което е много забавно. За да спрете дрона, просто трябва да го хванете и да го обърнете с главата надолу.
Освен това, с новото дистанционно управление със сензор за гравитация, дискът може да се управлява във всяка желана посока. Поставете дрона на земята и натиснете бутона отдолу, за да го наклоните. Включете дистанционното управление и натиснете бутона за излитане. Дронът автоматично ще стартира двигателите и ще излети. Когато наклоните върха на дистанционното управление надолу, дронът ще лети напред, а когато го повдигнете, дронът ще лети назад. На същия принцип, когато наклоните дистанционното управление наляво, дронът ще лети наляво, а когато го наклоните надясно, дронът ще лети надясно. Дистанционното управление има и бутони, които помагат на дрона да се изкачва или спуска, да завива наляво или надясно, бутон за излитане/кацане/аварийно спиране, бутон за обръщане, бутон за режим „без глава“, бутон за избор на скорост и бутон за калибриране на дрона. Дистанционното управление е много компактно, само 10,6 см, и може да се прикрепи към пръст с помощта на държач, за да се управлява дронът възможно най-лесно.
За да бъде шоуто пълноценно, дискът има 4 светодиода. Лилавият показва предната част на диска, синият показва задната, а другите два светодиода са зелени. По този начин дискът е много лесен за управление.
Спецификации:
- Материал: пластмаса.
- Батерия за дрон: 3.7V 400mAh LiPo.
- Време за зареждане: приблизително 90 мин.
- Автономност: 6 мин.
- Батерии за дистанционно управление: 2 x 1.5V AAA (не са включени).
- Обхват на дистанционното управление: 30-35 м.
- Функции: напред, назад, наляво, надясно, нагоре, надолу, обръщане, режим без глава, LED светлини.
- Размери на дрона: 19 x 5 см.
- Размери на дистанционното управление: 10,6 x 3,5 см.
- Размери на опаковката: 31,9 x 22,8 x 7 см.
- Пакетът включва: 1 x UFO дрон, 1 x дистанционно управление, 1 x акумулаторна батерия 3.7V 400mAh LiPo, 1 x USB кабел, 1 x ръководство за потребителя.
Продуктът се препоръчва за деца над 14-годишна възраст.
| Възраст: | + 14 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Розово |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 5 см |
| Ширина: | 19 см |
| Дължина: | 19 см |
| Тегло: | 75 г |
| Функции: | жироскоп, Управление с жестове, С дистанционно управление, LED светлина, За вътрешна и външна употреба (при слаб вятър), Движи се напред/назад; Излита/каца; Завива наляво и надясно; Въртене на 360 градуса;, Автоматично излитане, Дистанционно управление, 6 инфрачервени сензора, Режим без глава |
| Капацитет на батерията: | 400mAh |
| Време за зареждане на батерията: | 90 минути |
| Необходими батерии: | 2 x 1.5V AAA батерии |
| Съдържание на пакета: | 1 x Дистанционно управление, 1 x USB кабел, 1 x 3.7V 400mAh батерия, 1 x Летящ диск, 1 x Ръководство за потребителя |
| Тип захранване: | Батерия |
| Напрежение: | 3.7V |
| Тип батерия: | 3.7V / 300mAh |
| Тип модел самолет: | Космически кораб |
| Ниво на трудност: | околна среда, Начинаещ |
| Обхват на действие: | 35 м |
| Автономност на работата: | 6 минути |
| История/Герой: | НЛО |