YC Toys
Мини НЛО дрон, интерактивен летящ диск, 3 инфрачервени сензора, LED светлина, YC Toys, златен
Летящият диск използва усъвършенствана инфрачервена сензорна технология, индуктивно окачване и защита от сблъсък. Вграденият жироскоп поддържа диска в баланс. Просто трябва да хвърлите диска нагоре и той веднага ще започне да лети.
Много лесна за управление. Най-удивителната характеристика на играчката е, че може да лети в обратна посока, когато доближите ръцете си до диска. Можете да използвате ръцете си, за да контролирате диска във въздуха. Детето може да играе само или с други хора, което е много забавно.
Плъзгане и завъртане на 360 ° . Летящият диск има четири мощни витлови двигателя, които му позволяват да се завърта на 360 ° . Когато лети на постоянна височина, той ще се плъзга плавно. За да спрете летящия диск, хванете го и го обърнете с главата надолу.
Здрава играчка. Летящият диск е изработен от висококачествена ABS пластмаса, нетоксична, гъвкава, много устойчива на силни удари, включително при падане. Децата могат да играят както на закрито, така и на открито, ако няма вятър или твърде много светлина (силно слънце).
Индукционни сензори са разположени на дъното и ръба на летящия диск. По този начин той интелигентно се движи, когато засече обект по пътя си, като се отдалечава от него.
Как се играе: В долната част на диска има малък бутон за включване/изключване. Натиснете бутона за две секунди, дискът ще стартира и LED индикаторът ще мига. Натиснете бутона, за да превключвате между средна скорост (по подразбиране) и висока скорост. При средна скорост LED индикаторът ще свети зелено, а при висока скорост - синьо. Дръжте диска хоризонтално и внимателно го хвърлете нагоре, за да излитате. Контролирайте височината и посоката с ръце. След излитане дронът ще изглежда сякаш се движи нагоре. Когато достигне височината на тялото, след 1-2 секунди, приближете ръката си, за да насочите диска в желаната посока. За да повдигнете дрона, поставете ръката си под диска и той ще набере височина. Дискът ще се приземи сам, след като батерията се изтощи.
Пакетът съдържа: 1 x летящ диск, 1 x USB кабел за зареждане, 1 x ръководство за потребителя на румънски език.
Размери на диска: 11 x 11 x 6 см.
Размери на опаковката: 15 x 15 x 7 см.
Продуктът се препоръчва за деца над 6-годишна възраст.
| Възраст: | + 6 години |
| За: | момичета, момчешки |
| Цвят: | Златен |
| Материал: | Пластмаса |
| Височина: | 6 см |
| Ширина: | 11 см |
| Дължина: | 11 см |
| Тегло: | 32 г |
| Функции: | 3 инфрачервени сензора, LED светлина, Малки размери, Вграден жироскоп, За вътрешна и външна употреба (при слаб вятър), Движи се напред/назад; Излита/каца; Завива наляво и надясно; Въртене на 360 градуса;, Инфрачервена светлина |
| Капацитет на батерията: | 300mAh |
| Време за зареждане на батерията: | 30 минути |
| Необходими батерии: | USB презареждаща се |
| Съдържание на пакета: | 1 x USB кабел, 1 x Летящ диск, 1 x Ръководство за потребителя |
| Тип захранване: | Батерия |
| Напрежение: | 3.7V |
| Тип батерия: | 3.7V / 300mAh |
| Мащаб: | 1:18 |
| Тип модел самолет: | Космически кораб |
| Ниво на трудност: | Начинаещ |
| Обхват на действие: | 10 м |
| Автономност на работата: | 8 минути |
| История/Герой: | НЛО |