Резервен матрак против хлъзгане, Fitconn FU-AM002, без компресор
Резервен матрак тип цилиндър, използван за системата против бягство.
Матракът цилиндричен тип е изработен от нетоксичен найлонов PVC материал с дебелина 0,3 мм и е перещ се, което го прави много лесен за поддръжка. Състои се от 22 тръби. Опаковката включва и комплект за ремонт в случаите, когато матракът е бил случайно пробит. Комплектът се състои от тръба, която лесно може да замени дефектната тръба, като се закрепва със скоби.
Характеристики на матрака
Материал: Найлон PVC.
Дебелина на материала: 0,3 мм.
Брой тръби: 22.
Размери на спукан матрак: 200 x 90 x 7 см.
Размери на надутия матрак: 185 x 83 x 6,5 см.
Тегло на матрака: 2,8 кг.
Максимално тегло на пациента: 130 кг.
Комплект за ремонт: една резервна тръба.
Пакетът включва: 1 x резервен матрак, 1 x комплект за ремонт
Това е медицинско изделие от клас I. Продуктът е регистриран и одобрен от Министерството на здравеопазването. Той е тестван и одобрен в съответствие с Европейската директива 93/42/ЕИО за медицински изделия и е тестван за електромагнитна съвместимост (EMC) в съответствие с изискванията на IEC60601-1-2 и ISO 13485.
Тъй като е продукт за лична хигиена, не се препоръчва предаването му от едно лице на друго. Следователно, съгласно чл. 16, буква д от GEO 34/2014, тези продукти попадат в категорията продукти за лична хигиена, които не подлежат на връщане след разпечатване.
| Тип продукт: | Медицински матрак |
| Цвят: | Синьо |
| Материал: | ПВЦ, Найлон |
| Височина: | 6,5 см |
| Ширина: | 83 см |
| Дължина: | 185 см |
| Тегло: | 2,8 кг |
| Функции: | Преносим |
| Максимално поддържано тегло: | 130 кг |
| Съдържание на пакета: | 1 x Матрак против хлъзгане , 1 x Комплект за ремонт |
| Предимства: | Предотвратяване на декубитални рани |
| Площ на тялото: | Глава, Тяло, КРАКА |
| Употреба: | вътре |
| Предназначено за: | Лечение, Възстановяване |
| Вид монтаж: | Самостоятелен |
| Максимална височина на човек: | 183 см |